top of page
IMG_2626_edited.jpg

KDO JSME A PROČ DÁT AUTO K NÁM?

Ahoj! Jsme Matěj a Michal, kluci z Blanska, kterým tento projekt Lepší Káry hlavou vrtal už pár let a konečně jsme se rozhodli do toho vlítnout po hlavě. 

Dohromady máme už skoro 10 let zkušeností, lepili jsme pro světovou špičku v oboru a nyní naši službu přinášíme právě Vám! 

Našim cílem je nejen polepit vaše auto, výlohu nebo rovnou celou firmu, ale zároveň přinášet do Česka osvětu, která je tu tak moc potřebná. 

Konkurence stále roste a wrapperů, jak si oficiálně říkáme, přibývá. Problém vidíme v tom, že klienti nemají přehled o tom, jaká práce je dobrá, jaké druhy fólií existují a proč si vybrat tu, anebo tu. Nechají se tedy často zlákat do něčeho, kde firma nebo jednotlivec ušetří několik desítek tisíc korun na materiálu a následně jsou nešťastní ze svého rozhodnutí, kde si auto nechali polepit, následně tedy všichni z oboru ztrácíme potenciálně spokojeného klienta.

My tento stále víc zaběhlý koncept pojali naopak. Lepíme a spolupracujeme pouze se světovou špičkou, ceníme zakázky individuálně a bereme si na zakázku tolik času, aby se auto předávalo v nejlepším možném stavu.

Budeme moc rádi, když Vaši důvěru dáte právě nám. Uděláme vše potřebné proto, abychom naplnili Vaše očekávání. Veškeré info o polepech se dozvíte v jednotlivých sekcích hned po rozkliknutí, tak AHOJ - SRAZ U NÁS!

Díky tomuto přístupu ze všech projektů, které jsme již nalepili, máme přesně 0 reklamací. A to za to stojí, nemyslíte?

O nás: About
bottom of page