top of page

OCHRANNÝ POLEP

Pro ty, kteří chtějí účinně ochránit vůz!

Ochranný polep neboli PPF polep je specifický v tom, že zejména chrání. Neřadí se tedy mezi designové polepy, ale je určen pro ty, kteří si váží původního laku svého vozidla a chtějí i za X let mít stejnou barvu laku, která není rozstřílena od kamínků na padrť. 

Na výběr je hned několik variant - lesklá, matná i barevná ochranná fólie, dokážeme se tedy přizpůsobit individuální poptávce. 

Ochranný polep na laku jen tak nenajdete. Umíme jej pozahýbat za hrany natolik šikovně, že i jeden z nejlepších detailerů v oboru polep od nás hledal, aby si vysvětlil otázku, jak je možné, že střecha auta není doškrábana mechanickým způsobem jako na většině automobilů.

Nejčastější otázkou je, co mám ale vlastně polepit, abych ušetřil, zároveň ale abych ochránil vůz? Pokud nemáte v plánu lepit kompletně celý vůz - což je samozřejmě tou nejlepší variantou. Zejména u nových vozů v cenové kategorii 600.000 a víc, kde lakování jednotlivých částí sahá do desetitisíců a spoustu času budete bez vaší káry.

Pokud tedy nejste fanouškem celopolepu, lepte tzv. front-packet. Ušetříte spoustu peněz, zároveň efekt ochrany bude obrovský. Do front-packetu řadíme - přední nárazník, blatníky, kapotu, přední světlomety, náletovou hranu střechy, zrcátka. Tohle je totiž ta nejvíc namáhaná část vozu, která kamínky polape jako první. Na zbytek vozu se dá následně aplikovat keramická ochrana, která plní také ochrannou funkci - menší, ale plní, má ale spoustu dalších klíčových vlastností, které mají taktéž smysl. Tu jsme díky našemu kolegovi z oboru pro Vás schopni zajistit taktéž.

TEDY VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ. 

Zároveň je velice důležité, abyste měli jistotu do jaké značky fólie je Vaše auto polepováno. Na trhu je spoustu značek. Každá nabízí jinou roční záruku na fólii, některé tvoří tzv. "pomeranč" na laku vozidla, některé po pár letech zažloutnou a některé nejsou samohojivé. Proto je důležité nekoukat pouze po společnosti, která je nejlevnější, ale být obezřetný na poměr cena/výkon.

My lepíme pouze do fólií značek STEK, 3M, XPEL.

Tihle 3 výrobci nás přesvědčili o své dlouhotrvající kvalitě, kterou prozatím žádná jiná značka v našich očích nepřekonala. Fólie, které nabízíme jsou tedy ty, které se řadí mezi nejkvalitnější na celém světě a jsou to ty, které 100% plní vlastnosti níže zmíněné. Ochranný polep: Text

HLAVNÍ VÝHODY PPF

NEJVYŠŠÍ STUPEŇ OCHRANY LAKU

PROHLOUBÍ LESK A NEŽLOUTNE

VÝDRŽ AŽ 10 LET

FÓLIE JE SAMOHOJÍCÍ PŘI PROTRHNUTÍ

Ochranný polep: Seznam
Ochranný polep: Pro Gallery
Ochranný polep: Video

SPOJTE SE S NÁMI

Děkujeme za odeslání!

Ochranný polep: Cenová nabídka
bottom of page